Vendégfórum

Hozzászólás a témához

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Vendégfórum

Témanyitás  Huncutka on 2018-07-15, 16:04

.lacko1002 írta:Magamról annyit, hogy Lacinak hívnak, -ami a játékosnevemből hamar megállapítható Very Happy -és 16. életévemben járok.
Üdv a motoron!
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 3863

Vissza az elejére Go down

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-15, 17:20

Üdv a motoron!

Köszönöm! Smile

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-16, 07:54

.lacko1002 írta:
Szia!

Először is köszönöm a küldési ajánlatot, de szerencsére mindent be tudtam szerezni. Smile Én a cserenapot "nagyipari" szinten nyomom... Very Happy Nagyon jó áron tudok hozzájutni a dolgokhoz. Erre mondom, hogy: "A vasból is tudok aranyat csinálni."
Magamról annyit, hogy Lacinak hívnak, -ami a játékosnevemből hamar megállapítható Very Happy -és 16. életévemben járok.

Nincs mit,szívesen!
Hú,ha te nagyiparosan nyomod a cserét(grat.hozzá),akkor még a végén te is lehetsz olyan rendes motoros,hogy segítessz másokon.Én béna vagyok ebben a dologban,csak a cserenap indulásakor tudok pár jó dolgot kifogni.Sok tanácsot és ötletet megfogadva,amit itt kaptam,fejlődöm már. Very Happy
tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 983

gutjk

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-16, 08:41

Igen, segíthetek másokon, ha kérdeztek. Very Happy Valami tanácsot, választ kipréselek magamból. Very Happy

.lacko1002
Vendég

.....

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-17, 12:28

Na hová tűnt mindenki? Nagy a csönd. Very Happy

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  Ildi on 2018-07-17, 12:33

.lacko1002 írta:Na hová tűnt mindenki? Nagy a csönd. Very Happy
üdv Very Happy meleg van Very Happy még az utolsókat pecázom gyorsan.... Very Happy

Ildi
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 2187

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-17, 15:58

Szia!
Sikerült kifogni, amit még szerettél volna? Veszett kárba csillagos érméd?

Egy tippet is leírok ide mindenkinek, hátha valaki hasznát veszi... Very Happy
Mivel még nincs hozzáférésem a motor többi részéhez, ezért ezt csak ide tudom írni. Neutral
A mostani állattenyésztésnél tenyésszetek pandát/tevét/elefántot elephant /macskát/kutyát/hódot, mivel ezeknek nagy a pajtaértéke, és mindenféle állatot be lehet dobálni. Cool

.lacko1002
Vendég

Vendégfórum

Témanyitás  gizellakata on 2018-07-17, 16:07

.lacko1002 írta:Szia!

Mivel még nincs hozzáférésem a motor többi részéhez, ezért ezt csak ide tudom írni. Neutral
A mostani állattenyésztésnél tenyésszetek pandát/tevét/elefántot elephant /macskát/kutyát/hódot, mivel ezeknek nagy a pajtaértéke, és mindenféle állatot be lehet dobálni. Cool
Ebben a cipőben vagyok én is és pont kérdezni szerettem volna milyen állatokkal érdemes a tenyészetett csinálni.Mert ugye volt szó a tehén-szamár-hód-panda négyesról mivel a kosarak is őket ábrázolják
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 409

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-17, 16:13

Köszi Lackó a tippet!
Nekem benntmaradt 1-2 farmon pár érme,az egyikben 80 körüli,de már nem értem haza az event vége előtt,és ezt tegnap még nem tudtam,mert akkor este elköltöm. Crying or Very sad Embarassed
tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-17, 16:17

Köszi Lackó a tippet!
Nekem benntmaradt 1-2 farmon pár érme,az egyikben 80 körüli,de már nem értem haza az event vége előtt,és ezt tegnap még nem tudtam,mert akkor este elköltöm.

Az kár... Sad Pedig tudtál volna olyan cuccokat venni, amiknek még minden van értéke cserenap során.

.lacko1002
Vendég

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-17, 16:21

Ebben a cipőben vagyok én is és pont kérdezni szerettem volna milyen állatokkal érdemes a tenyészetett csinálni.Mert ugye volt szó a tehén-szamár-hód-panda négyesról mivel a kosarak is őket ábrázolják

Hát igen, csak ebből a 4-ből kettőnek van jó pajtaértéke, a hódnak és főleg a pandának. A szamár se rossz igazából, de azért elbújhat az állatok mögött, amiket felsoroltam. Wink

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  Ildi on 2018-07-17, 16:28

Még egy luxust meg egy simát összemalmoztam gyorsan Very Happy
Kárba nem veszett az érmém, mert egy 1x1es kitehetőt kiszedtem, abból amit a focis után adott, de inkább FPre váltottam volna.
Mivel a virágfüzért adja mindenre, szerintem nem is biztos, hogy kell tenyészteni...

Ildi
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-17, 16:33

.lacko1002 írta:
Az kár... Sad  Pedig tudtál volna olyan cuccokat venni, amiknek még minden van értéke cserenap során.

Több farmon megcsináltam az eventet a felhősorral,ahol meg nincs paszuly,ott kinnt van a 3 kitehető a kergén.
Volt ahol vettem pluszba a "Hajóm a mindenem" kitehetőből is párat,mert az előző cserénél még keresték.
Jó hogy itt vagy,cserenapkor súgsz majd,hogy mi a menő?
Mert én csak végigkocogok a farmokon,és mindenhol más a panel.
Azért kíváncsi leszek mi lesz majd a menő,mert az utóbbi időben megszerezhető volt egy jópár cucc,ami tuti cserealap lett volna.Pl.:mézgafa és fejlesztése,az újabb ólak is....
tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-17, 17:16

Még egy luxust meg egy simát összemalmoztam gyorsan Very Happy
Kárba nem veszett az érmém, mert egy 1x1es kitehetőt kiszedtem, abból amit a focis után adott, de inkább FPre váltottam volna.
Mivel a virágfüzért adja mindenre, szerintem nem is biztos, hogy kell tenyészteni...

Na, legalább még tudtál az utolsó pillanatban is kiszedni valamit. Wink
Tenyészteni pedig nem csak beadásilag, de piacra dobás szempontjából is érdemes lesz. Cool

.lacko1002
Vendég

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-17, 17:27

Több farmon megcsináltam az eventet a felhősorral,ahol meg nincs paszuly,ott kinnt van a 3 kitehető a kergén.
Volt ahol vettem pluszba a "Hajóm a mindenem" kitehetőből is párat,mert az előző cserénél még keresték.
Jó hogy itt vagy,cserenapkor súgsz majd,hogy mi a menő?
Mert én csak végigkocogok a farmokon,és mindenhol más a panel.
Azért kíváncsi leszek mi lesz majd a menő,mert az utóbbi időben megszerezhető volt egy jópár cucc,ami tuti cserealap lett volna.Pl.:mézgafa és fejlesztése,az újabb ólak is....

Szia!

Persze, majd megírom. Smile Mert az úgyis az event előtti kb. 3 hétben derül ki, hogy éppen mire van kereslet. A "hajóm a mindenem" kitehetőnek várhatólag leesik az értéke, mert aki akarta, az megszerezte. Csak azok nem, akik nyaralni voltak. És itt jön be az, hogy kell nézni a fórumon a cseretopicot, hogy hátha találsz olyan embert, akinek az kell, vagy meghirdeted, hogy Neked van olyan kitehetőd. A mézgafáról meg annyit, hogy azt most már nem nagyon fogják keresni, mert lement a piacon az ára, meg lehet vásárolni 70 FP-ért a farmárudában. Aminek szerintem nagyobb értéke lesz fák terén: XXL-es szantálfa, minden terményes fa, magellán bükkfa, suriname-i cseresznyefa, és az új fáknak. Persze, ha majd cserélhetőek lesznek. Ólakból igaz, hogy a vörösbegy, meg a szarvasbogár sok helyen volt megszerezhető, de a gazdaköri feladatokhoz szükséges mennyiséget ugye be kell szerezni. Én a piacról összegyűjtöttem 25 db szarvasbogarat kb. 1000 CSP/db áron, és eladtam 1700000 CSP értékben. Most megint csak drágult az ára a piacon: 75000 CSP. Mivel a gazdaköri feladat jól adja a TP-t, ezért szerintem lesz az ólakra kereslet.

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-17, 17:37

.lacko1002 írta:
Szia!
Persze, majd megírom. Smile Mert az úgyis az event előtti kb. 3 hétben derül ki, hogy éppen mire van kereslet. A "hajóm a mindenem" kitehetőnek várhatólag leesik az értéke, mert aki akarta, az megszerezte. Csak azok nem, akik nyaralni voltak. És itt jön be az, hogy kell nézni a fórumon a cseretopicot, hogy hátha találsz olyan embert, akinek az kell, vagy meghirdeted, hogy Neked van olyan kitehetőd. A mézgafáról meg annyit, hogy azt most már nem nagyon fogják keresni, mert lement a piacon az ára, meg lehet vásárolni 70 FP-ért a farmárudában. Aminek szerintem nagyobb értéke lesz fák terén: XXL-es szantálfa, minden terményes fa, magellán bükkfa, suriname-i cseresznyefa, és az új fáknak. Persze, ha majd cserélhetőek lesznek. Ólakból igaz, hogy a vörösbegy, meg a szarvasbogár sok helyen volt megszerezhető, de a gazdaköri feladatokhoz szükséges mennyiséget ugye be kell szerezni. Én a piacról összegyűjtöttem 25 db szarvasbogarat kb. 1000 CSP/db áron, és eladtam 1700000 CSP értékben. Most megint csak drágult az ára a piacon: 75000 CSP. Mivel a gazdaköri feladat jól adja a TP-t, ezért szerintem lesz az ólakra kereslet.

Jókat írtál,kösz.Jegyzetelek!
Szarvasbogi ólam van jópár,az már jó cserealap.
Az új fákból begyűjtenék még,bár most osztogatta a maci a titokfákat,de nem lett semmi olyan egetrengető.
Épp elkezdtem a gazdaköri "Dől a fa!" feladatát,és látom hogy van olyan fa,amiből csak 2 db van.Belefér időbe még,de szeretem,hogy egyszerre bearatom a kért mennyiséget és uccu tovább.
Titokfák terén 1 db árva pekándióm lett,pedig több farmon tettem ki az ajándék titokfákat.
De majd egyszer még ontani fogja a rendszer azt is... Very Happy
tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-17, 17:44

Jókat írtál,kösz.Jegyzetelek!
Szarvasbogi ólam van jópár,az már jó cserealap.
Az új fákból begyűjtenék még,bár most osztogatta a maci a titokfákat,de nem lett semmi olyan egetrengető.
Épp elkezdtem a gazdaköri "Dől a fa!" feladatát,és látom hogy van olyan fa,amiből csak 2 db van.Belefér időbe még,de szeretem,hogy egyszerre bearatom a kért mennyiséget és uccu tovább.
Titokfák terén 1 db árva pekándióm lett,pedig több farmon tettem ki az ajándék titokfákat.
De majd egyszer még ontani fogja a rendszer azt is...

De azt se árt bekalkulálni, hogy a kövi cserenap később lesz, és lehet, hogy addigra bejön egy olyan gazdaköri feladat, ami más fajta állatokat kér, és rögtön dobhatod a kukába a cetlit, amire jegyzeteltél... Very Happy
De majd meglátjuk, hogy hogy alakulnak a dolgok. Smile

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-17, 18:01

.lacko1002 írta:
De azt se árt bekalkulálni, hogy a kövi cserenap később lesz, és lehet, hogy addigra bejön egy olyan gazdaköri feladat, ami más fajta állatokat kér, és rögtön dobhatod a kukába a cetlit, amire jegyzeteltél... Very Happy
De majd meglátjuk, hogy hogy alakulnak a dolgok. Smile

Ez benne van a pakliban mindig.Viszont esély mindig van arra,hogy azt keresik ami nekem felesleges,vagy több van belőle.A megszállott gyűjtögetők képesek mindenre azért,amit szeretnének.
Be tudtam szerezni olyan régi felhőre való dekort,ami mindig is keresett volt.A homárok szerelmi dala,vagy a szívdobbanás és a többi ilyen slágerért cserébe bontanak ám felhősort is.
Viszont megint csökkent a szarvasbogi esélye,mert a Cirkuszos event végén nyereményként ott figyel.
De ahogy írod,a gazdaköri is befolyásolja az ólak keresletét,és számít többek között az is,hogy a kisfarmosoknak,kezdő farmosoknak mik vannak készleten.
A jegyzetemet megtartom,még jól jöhet.Főleg akkor,amikor előjön az "utoljára lesz titokból ez az ól".
Legalább is szerintem. Very Happy
tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

.....

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-19, 13:42

Sziasztok!

Ki hogy áll az eventekkel? Smile

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  Ildi on 2018-07-19, 14:12

.lacko1002 írta:Sziasztok!

jó, hogy mondod, nem arattam Very Happy
kipörgettem 2x +100as bónuszt így 8at aratok Very Happy egész jól jön a gaz, de a felröpi meg nem elég
A tenyésztősön még agyalok, a felhő után menjek-e tovább, a polipól kéne , de a többi nem, bár valaki vmi 24 milla tpt írt, a tenyésztés nekem sosem megy, így sajnálom beadni az állatokat
És te hogy állsz?

Ildi
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  Huncutka on 2018-07-19, 14:19

.lacko1002 írta:Sziasztok! Ki hogy áll az eventekkel? Smile
Felröppenőkre várok, meg a hiányzó 100 db. vászonliliomra. Kényelmesen, koktélozás közben is be lehet fejezni.
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 3863

Témanyitás  Grizzlyng on 2018-07-19, 14:47

Lackó, most tudsz regisztrálni a fórum főmenüből. Választhatsz picit egyszerűbb nevet is (pl. Lackó), de persze ahogy gondolod.
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 13090

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-19, 14:56

jó, hogy mondod, nem arattam Very Happy
kipörgettem 2x +100as bónuszt így 8at aratok Very Happy egész jól jön a gaz, de a felröpi meg nem elég
A tenyésztősön még agyalok, a felhő után menjek-e tovább, a polipól kéne , de a többi nem, bár valaki vmi 24 milla tpt írt, a tenyésztés nekem sosem megy, így sajnálom beadni az állatokat
És te hogy állsz?

Én is pörgettem 1 200as és 1 100-as bónuszt azokból a pörikből, amit a tenyésztős event adott. Egy kis területen plusz Kata trágyával 12-t tudtam beszedni. Cool
A felröppenő az Nekem is kevés egyelőre... De a bónuszoknak köszönhetően nagyon jól kezdtem az eventet, és a növényeket már kényelmesen le tudom termelni, utána átváltok hosszú érési idejűekre, hogy minél több felröppenő jöjjön. Smile

.lacko1002
Vendég

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-19, 14:57

Felröppenőkre várok, meg a hiányzó 100 db. vászonliliomra. Kényelmesen, koktélozás közben is be lehet fejezni.

De jó Neked! Very Happy Very Happy

.lacko1002
Vendég

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-19, 14:59

Lackó, most tudsz regisztrálni a fórum főmenüből. Választhatsz picit egyszerűbb nevet is (pl. Lackó), de persze ahogy gondolod.

Rendben, akkor majd a "Laci" nevet fogom igénybe venni. Very Happy

.lacko1002
Vendég

.....

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-19, 15:05

Oké, regisztráltam. Köszönöm szépen, hogy immár tagja lehetek a közösségnek. Smile

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  gizellakata on 2018-07-19, 15:15

Huncutka írta:
.lacko1002 írta:Sziasztok! Ki hogy áll az eventekkel? Smile
Melyik felrőpenőből hiányzik? csak 100 dbgazod hiányzik jó neked én kb a felénél tartok a gaznak s meg a felröpinél is ...a tenyésztőssel meg ráérek de abból is 200db kell még de nem tenyésztek ...bár még meggondolom
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-19, 15:41

.lacko1002 írta:Lackó, most tudsz regisztrálni a fórum főmenüből. Választhatsz picit egyszerűbb nevet is (pl. Lackó), de persze ahogy gondolod.

Rendben, akkor majd a "Laci" nevet fogom igénybe venni. Very Happy

Szia,üdv.a csapatban!!! Cool
tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-19, 15:53

Szia,üdv.a csapatban!!! Cool

Köszi! Smile
Most arra várok, hogy kiküldjék az e-mailt, ami a belépéshez szükséges.

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  Ziafarmer on 2018-07-19, 15:58

Én hadilábon. Razz Mivelhogy köztudottan utálok eventezni, jobban mondva kapálni. A cirqu du akármiben egy körön túl vagyok.
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 2134

Témanyitás  gizellakata on 2018-07-19, 16:11

https://i.servimg.com/u/f72/19/89/00/49/primed10.jpg

Ezt az e-mailt kaptam egy régen elfekvő farmomra szerintetek?
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Témanyitás  feewa01 on 2018-07-19, 16:30

gizellakata írta:https://i.servimg.com/u/f72/19/89/00/49/primed10.jpg

Én is kaptam. 17-e éjfélig volt valami akció az Amazonon. 20% kedvezmény vásárláskor+1 harkálytojás ingyen.
feewa01
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1059

Témanyitás  feewa01 on 2018-07-19, 16:34

Az utolsó kör gaz érik, felröppenő hiányom van. A tenyésztőst tegnap este kivégeztem. Léptem is vele egy szintet Smile
feewa01
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1059

Témanyitás  gizellakata on 2018-07-19, 18:11

feewa01 írta:
gizellakata írta:https://i.servimg.com/u/f72/19/89/00/49/primed10.jpg

Én is kaptam. 17-e éjfélig volt valami akció az Amazonon. 20% kedvezmény vásárláskor+1 harkálytojás ingyen.
Akkor szerintem több elfekvő farmra is kaptam...tárgytalan már de nem is volt célom venni
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Témanyitás  gizellakata on 2018-07-20, 11:43

https://i.servimg.com/u/f72/19/89/00/49/37609911.jpg

jobban örültem volna a főfarmomra jön...bár ez is aktív farm de inkább tolófarmként működik...és ajádékozásra használom
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Témanyitás  gizellakata on 2018-07-20, 14:35

Ma egy ujabb sikeres szintlépés
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Témanyitás  Gigi on 2018-07-20, 14:38

gizellakata írta:

Grizzlyng írta:

Továbbra is szívesen látunk ebben a topicban mindenkit, aki egyelőre kívülről érdeklődik a Farmotor iránt. Szabad a vásár, bárki írhat ide bármiről - akár a Farmotorról, akár a Farmeramáról, akár a bálnák üzekedési szokásairól.

Aki ellenben már tagja a Farmotornak (tehát loginolni tud a fórumra), az legyen szíves nem ide írogatni, hanem a fórum belsejében található kismillió topic valamelyikébe (kivéve, ha válaszolni kíván a vendégeknek).
Gigi
Macskabajusz-pödrögető bajnok

Hozzászólások száma : 7321

Témanyitás  gizellakata on 2018-07-20, 15:20

Gigi írta:
gizellakata írta:

Grizzlyng írta:

Továbbra is szívesen látunk ebben a topicban mindenkit, aki egyelőre kívülről érdeklődik a Farmotor iránt. Szabad a vásár, bárki írhat ide bármiről - akár a Farmotorról, akár a Farmeramáról, akár a bálnák üzekedési szokásairól.

Aki ellenben már tagja a Farmotornak (tehát loginolni tud a fórumra), az legyen szíves nem ide írogatni, hanem a fórum belsejében található kismillió topic valamelyikébe (kivéve, ha válaszolni kíván a vendégeknek).
Ezt nem értem mert egyenlőre nincs mindenhez hozzáférésem ...melyik topicba kellett volna akkor feltennem a Embarassed képet
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Témanyitás  Gigi on 2018-07-20, 15:26

gizellakata írta:
Ezt nem értem mert egyenlőre nincs mindenhez hozzáférésem ...melyik topicba kellett volna akkor feltennem a  Embarassed képet

2012 óta tagja vagy a farmotornak, talán fáradj beljebb és ne mint vendég írogass. A hozzáférésed majd megkapod, csak firkálj továbbra is ilyen nagyon hasznos hozzászólásokat, vagy tegyél pár barifejet, az is megteszi.
Gigi

Hozzászólások száma : 7321

Témanyitás  Farmerogirl on 2018-07-20, 15:35

gizellakata írta:Ezt nem értem mert egyenlőre nincs mindenhez hozzáférésem ...melyik topicba kellett volna akkor feltennem a  Embarassed képet

Van egy "Mert dicsekedni jó!" elnevezésű topikunk, melyhez az összes Farmotor tag hozzáférhet. Na oda. (Tudod, ahol az előző szintlépésedről tudósítottál.)
Farmerogirl
Borsószem királykisasszony
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 4164

Témanyitás  gizellakata on 2018-07-20, 15:37

Gigi írta:
gizellakata írta:
Ezt nem értem mert egyenlőre nincs mindenhez hozzáférésem ...melyik topicba kellett volna akkor feltennem a  Embarassed képet

2012 óta tagja vagy a farmotornak, talán fáradj beljebb és ne mint vendég írogass. A hozzáférésed majd megkapod, csak firkálj továbbra is ilyen nagyon hasznos hozzászólásokat, vagy tegyél pár barifejet, az is megteszi.
Akkor most szedjem le a képet...járok bentebb is amihez éppen tudok hozzá is szólok,remélem nem értelmetlenül...és ezt a képet lehet a "mert dicsekedni jó" topicba kellett volna feltennem
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

.....

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-21, 16:20

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy mikor küldik ki a regisztrációhoz szükséges e-mailt?

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-21, 16:32

Szia!
Szerintem írj Grizznek privit... Rolling Eyes

tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Témanyitás  Ziafarmer on 2018-07-21, 16:36

Spam mappát nézted? Ha gmailed van ott még több a mappa.
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Ziafarmer on 2018-07-21, 16:38

tomtay78 írta:

Szia!

Még nem tud írni privit. Asszem.... Smile
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-21, 16:39

Szia!

Oké, és azt hogy csináljam?
Mert a leveleiteket se tudom idézni, csak kimásolni Ctrl+C, Ctrl+V-vel. Lehet, hogy ahhoz  is tagság kell.

Spam mappát nézted? Ha gmailed van ott még több a mappa.

Megnéztem igen, de nincs ott se.

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  szsanci on 2018-07-21, 16:45

Üdv a Motoron!

Próbáltál már simán csak belépni?
szsanci
Multifokális omnipotens hekkermályszter
Multifokális omnipotens hekkermályszter

Hozzászólások száma : 5287

válasz

Témanyitás  Laci on 2018-07-21, 17:00

szsanci írta:

Üdv a Motoron!

Próbáltál már simán csak belépni?

Szia!

Tegnap még nem sikerült, de most igen. Very Happy
Köszi!

Laci
Süldő motoros
Süldő motoros

Hozzászólások száma : 25

olaszzoli07

Témanyitás  olaszzoli on 2018-08-12, 10:38

sziasztok nagyon szeretnék bejutni a farmotorba ha lenne rá lehetöség azt nagyon értékelném sok jo dolog van itt amit máshol nem találok meg

olaszzoli
Vendég

Témanyitás  Grizzlyng on 2018-08-13, 10:43

olaszzoli írta:sok jo dolog van itt amit máshol nem találok meg

Az már szentigaz! Very Happy

olaszzoli írta:nagyon szeretnék bejutni a farmotorba ha lenne rá lehetöség azt nagyon értékelném

Lesz rá lehetőség hamarosan. Addig beszélgess velünk. Mi szél hozott felénk? A farm érdekel, vagy egyéb is?
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 13090

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére