Kívülrekedteknek

5 posters

Go down

Kívülrekedteknek Empty Kívülrekedteknek

Témanyitás  Grizzlyng 2017-09-12, 20:29

Kapcsolatfelvételi lehetőség elveszett motorosok számára

Azok írjanak ebbe a nyilvános topicba, akik korábban már Farmotor tagok voltak, de jelenleg mégsem tudnak loginolni a fórumra. Ennek oka lehet például, hogy elvesztetted a jelszavadat, vagy pillanatnyilag ki vagy tiltva, vagy még régebben megszűnt a tagságod, vagy bármi egyéb.

Lényeges, hogy hozzászólás írásakor a korábban a Farmotoron használt nevedet add meg. Ebből tudjuk, hogy ki kopogtat.

Még egyszer: ez a topic az (ex-)tagok kapcsolatfelvételére van szánva. Tehát:

ÍRJ IDE, HA van/volt Farmotor tagságod, de mégsem tudsz belépni (loginolni) a fórumra.

NE ÍRJ IDE, HA be tudsz lépni a fórumra, de bizonyos topicokhoz nincs hozzáférésed. (Ebben az esetben a Farmotor/Közlemények/Tagsági ügyek topicot használd.)

NE ÍRJ IDE, HA még sose voltál Farmotor tag, és ismerkedni szeretnél. (Ezesetben a Nyílt tér/Vendégfórum topicba írj.)
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty -

Témanyitás  ? 2020-02-10, 14:38

Szia,
Pár évvel ezelőtt aktív tag voltam,viszont abbamaradt a farmozás,de most újra játszom vele és emlékeztem,hogy volt egy csudajó fórum,viszont a felhasználónévre nem emlékszem Sad.. Email sem a mostani,de azt valószínűleg tudom,illetve farm id alapján nem lehetséges valahogy visszakeresni a nevem?

?
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Grizzlyng 2020-02-10, 14:52

? írta:Szia,
Pár évvel ezelőtt aktív tag voltam,viszont abbamaradt a farmozás,de most újra játszom vele és emlékeztem,hogy volt egy csudajó fórum,viszont a felhasználónévre nem emlékszem Sad.. Email sem a mostani,de azt valószínűleg tudom,illetve farm id alapján nem lehetséges valahogy visszakeresni a nevem?

Ha volt hozzászólásod a Farmotoron, akkor valószínűleg jelenleg is érvényes tagságod van itt. Ha tudsz bármi konkrétat mondani a régi "farmos életedről" (pl. farm név, Farmotoron regisztrált Email cím, jellegzetes motoros sztori, amiben részed volt, stb.), akkor elképzelhető, hogy azonosítható leszel. Ha nem akarod itt nyilvánosan megpróbálni, akkor írhatsz Emailt is, a fórum oldalak jobb alsó részén levő Kapcsolat linkre kattintva.
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty -

Témanyitás  - 2020-02-10, 14:59

Sajnos tényleg nagyon rég volt,a fórumra is nagy szerencsével találtam rá újra, még azt is elfeledtem :').. Jelenleg -Viharles97- a farmnevem,azt sajna nem tudom,hogy ez hányszor volt megváltoztatva.. Illetve valószínűsítem,hogy tm979797(kukac)hotmail.com-ról regisztráltam még anno.

-
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Grizzlyng 2020-02-10, 15:36

Megpróbálom beazonosítani a régi tagságodat. De mindenképpen találunk megoldást. Nézz vissza estefelé.
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Welcome!

Témanyitás  Grizzlyng 2020-02-10, 19:03

Utánajártam, és nem találtam a régi tagságodról semmi nyomot. De sebaj, úgyis éppen ideje ismét megnyitni a Farmotor kapuit.

Mostanában nagy a csend errefelé. Kevesen érdeklődnek már a farm játék iránt. De itt minden fecske csinálhat nyarat, ha akar. Amennyiben kedved szottyant, regisztrálj fórum tagnak, és próbáld feldobni az érmét, vagy a langyos vizet, vagy ami jól esik!

cheers
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty -

Témanyitás  -Viharles97- 2020-02-10, 19:18

Nagyon szépen köszönöm,hogy fáradtál vele és,hogy miattam lett lehetőség újra regelni. Éltem is vele,nagyon köszi ^^

-Viharles97-
A jövő motorosa

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2020. Feb. 10.

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Grizzlyng 2020-03-28, 11:55

Koppi beszélgetését áthelyeztem a Farm csevej / Mi újság a farmon? nevű topicba. Kérem, hogy folytassátok ott, mivel ez a topic olyanok számára készült, akik nem tudnak loginolni a Motorra.
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Betyar 2022-05-14, 07:58

Helló Medve úr 😁

Bázđ meg elfelejtettem a felhasználónevem 🤣 pedig voltam itt jó darabig valami betyár csak nem tudom pontosan,hogy volt írva 😁 chat-en is sokat lógtam,annó..nézd már meg légyszíves.

Betyar
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Grizzlyng 2022-05-20, 18:25

Betyar írta:voltam itt jó darabig valami betyár csak nem tudom pontosan,hogy volt írva

Ezesetben (elméletben legalábbis) "civilben" Alex névre hallgatsz. Így van?

Az itteni neved régen xxBETYARxx volt, majd többször átneveztetted magad, és a végén szét-kap-lak néven szerepeltél.

Amúgy meg isten hozott ismét! Errefelé inkább már csak hullaszag van. Továbbra is a Farmerama előtt járunk egy orrhosszal. Smile
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty 1temp

Témanyitás  Tangás ???? 2023-04-21, 21:42

Grizz Nagymedve, próbáltam belépni, de nem sikerült. Szerintem Vandi néven regiztem. A jelszót pedig próbáltam kisbetűvel, nagy betűvel, számmal, szám nélkül, legalább 10 féle képpen. Mi van ilyenkor? Emlékszel még rám, vagy igazoljam magam egy becenévvel, amit tőled kaptam? 😁

Tangás ????
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Tangás ???? 2023-04-21, 21:48

Koppkoppkopp. Kint rekedt szőkeségem. Tangás Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Tangás ????
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Grizzlyng 2023-05-04, 14:26

Tangás ???? írta:Grizz Nagymedve, próbáltam belépni, de nem sikerült. Szerintem Vandi néven regiztem. A jelszót pedig próbáltam kisbetűvel, nagy betűvel, számmal, szám nélkül, legalább 10 féle képpen. Mi van ilyenkor?

Szia Vandi! Ahol loginolsz, ugyanott van egy link Elfelejtettem a jelszavam felirattal. Arra kattints rá. Utána meg kell adnod az Email címedet, amivel Vandi néven regisztráltál a Farmotorra. A fórum program arra a címre küld neked új jelszót.

Ha nem sikerül megoldanod, akkor írj újra ebbe a nyílt topicba, van még egyéb megoldás. Gyere vissza, szükség van a csacsogásodra. Razz
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Huncutka 2023-05-04, 20:43

Tangás ???? írta:Grizz Nagymedve, próbáltam belépni, de nem sikerült. Szerintem Vandi néven regiztem. A jelszót pedig próbáltam kisbetűvel, nagy betűvel, számmal, szám nélkül, legalább 10 féle képpen. Mi van ilyenkor? Emlékszel még rám, vagy igazoljam magam egy becenévvel, amit tőled kaptam? 😁
Én emlékszem még a DIY bútoraidra is! Azóta is alkotsz?
Huncutka
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 4219
Join date : 2011. Dec. 07.
Age : 21
Tartózkodási hely : Itt!

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Vandi 2023-05-08, 22:47

Szia Huncutka. Néha még festek ezt-azt. Most kaptam egy régi stílusú szekrénykét, azt fogom most rendbe tenni. Hát szerintem már nem emlékszem, hogy kell képet ide tenni, de megpróbálom Kívülrekedteknek 20230510
Kívülrekedteknek 20230511
Vandi
Vandi
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 2895
Join date : 2011. May. 31.
Age : 23
Tartózkodási hely : Keszthely

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Vandi 2023-05-08, 22:59

Sziasztok 😊
Hát még mindig szőke vagyok 😁. Kb emlékeztem a jelszavamra, de hogy kisbetű vagy nagy, számmal vagy simán... Szóval kipróbáltam sok verziót, aztán amikor beengedett, és feldobta hogy menthetem a jelszavamat, gyorsan lementettem. A következő becenevem Szőkenő lesz 🤣. Hiányzik a farm néha, de azóta sincs gépem. Biztosan lehet telcsin is játszani, de ahhoz is szőke vagyok 😁. Face, mail, kb ennyit értek hozzá. Viszont a farmozás helyett jut időm a való világra is most. Jártam néha erre, de belépnem nem sikerült. Most, hogy mentettem a jelszavamat, majd jövök máskor is. Üdv mindenkinek 😊
Vandi
Vandi
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 2895
Join date : 2011. May. 31.
Age : 23
Tartózkodási hely : Keszthely

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  elpedro 2023-05-08, 23:08

Vandi írta:Sziasztok 😊
Hát még mindig szőke vagyok 😁. Kb emlékeztem a jelszavamra, de hogy kisbetű vagy nagy, számmal vagy simán... Szóval kipróbáltam sok verziót, aztán amikor beengedett, és feldobta hogy menthetem a jelszavamat, gyorsan lementettem. A következő becenevem Szőkenő lesz 🤣. Hiányzik a farm néha, de azóta sincs gépem. Biztosan lehet telcsin is játszani, de ahhoz is szőke vagyok 😁. Face, mail, kb ennyit értek hozzá. Viszont a farmozás helyett jut időm a való világra is most. Jártam néha erre, de belépnem nem sikerült. Most, hogy mentettem a jelszavamat, majd jövök máskor is. Üdv mindenkinek 😊

Helló Smile Milyen jó, hogy visszatértél Smile Imádom nézni a munkádat. Szépek Smile Én is szőke vagyok, és hajlamos vagyok elfelejteni. Laughing
elpedro
elpedro
Hírhozó
Hírhozó

Hozzászólások száma : 451
Join date : 2019. Apr. 15.
Tartózkodási hely : Ostrowiec Świętokrzyski

Vissza az elejére Go down

Kívülrekedteknek Empty Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.