Top 2023

+8
Csaba957
kocsipeti
Huncutka
Arrah
bridzseszton
Grizzlyng
elpedro
PeterWhite
12 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Top 2023 Empty Top 2023

Témanyitás  PeterWhite 2023-11-16, 12:51

Itt az újabb vihar a biliben...a vélhetőleg akár 100 farmot az 500-ba bejuttatni kívánó játékos. Már tavaly is borzolta az idegeket a - talán - huszonpár accounttal. Emlékeim szerint akkor is megírtam nemtetszésemet.
Szerintetek hogyan lehetne ilyen körülmények között tisztességessé tenni a versenyt? Biztos költ a játékra...de kiejt 99 játékost, akik akár végleg el is köszönhetnek a játéktól és nem biztos, hogy együttesen kevesebbet tettek a BP zsebébe...
A tavalyi sünbotrány egyik alanya töröltette a farmját, de a másik még mindig a tabella élén van...és az eltiltása a Toptól lehet már csak múlt idő.
Van értelme még ennek az éves megmérettetésnek? Vagy elég lenne átnevezni, hogy ne akarjam azt hinni, hogy valóban ők a legjobbak...
PeterWhite
PeterWhite
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1285
Join date : 2012. Dec. 12.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  elpedro 2023-11-16, 14:42

PeterWhite írta: Itt az újabb vihar a biliben...a vélhetőleg akár 100 farmot az 500-ba bejuttatni kívánó játékos. Már tavaly is borzolta az idegeket a - talán - huszonpár accounttal. Emlékeim szerint akkor is megírtam nemtetszésemet.
Szerintetek hogyan lehetne ilyen körülmények között tisztességessé tenni a versenyt? Biztos költ a játékra...de kiejt 99 játékost, akik akár végleg el is köszönhetnek a játéktól és nem biztos, hogy együttesen kevesebbet tettek a BP zsebébe...
A tavalyi sünbotrány egyik alanya töröltette a farmját, de a másik még mindig a tabella élén van...és az eltiltása a Toptól lehet már csak múlt idő.
Van értelme még ennek az éves megmérettetésnek? Vagy elég lenne átnevezni, hogy ne akarjam azt hinni, hogy valóban ők a legjobbak...
Dodos megtámadta Farmeramát.. Twisted Evil
elpedro
elpedro
Hírhozó
Hírhozó

Hozzászólások száma : 451
Join date : 2019. Apr. 15.
Tartózkodási hely : Ostrowiec Świętokrzyski

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Infláció

Témanyitás  Grizzlyng 2023-11-17, 14:39

PeterWhite írta:Itt az újabb vihar a biliben... Van értelme még ennek az éves megmérettetésnek?

Úgy gondolom, hogy a BP tervezőinek és programozóinak a dilettantizmusa (például a különféle null-percezési lehetőségek akaratlan bevezetése) eredményezte végső soron azt a közgazdasági és morális inflációt, amitől egyre élvezhetetlenebb nem csak a Top 3000, hanem  az egész Farmerama.

Ami a nagy feltűnést keltő német ügyeskedőket (sünészeket és sokszor-toposokat) illeti: velük kapcsolatban az a véleményem, hogy a többi súlyosan függő farmer nagy többsége is minden lehetséges illegális furmányt és trükköt bevetne, ha lenne hozzá esze, pénze, mersze. De nincs meg neki mindez, így hát háborog, egyenlőtlenségre hivatkozik, de alapjában véve mindössze csak irigy. Ez a morális infláció, amit picit feljebb említettem.

Ilyesmi az ember...

alien
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  PeterWhite 2023-11-17, 18:26


Látom Grizz a zsázsát bedobtad Very Happy

Top 2023 Kzopk120

PeterWhite
PeterWhite
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1285
Join date : 2012. Dec. 12.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Grizzlyng 2023-11-17, 23:51

PeterWhite írta:Látom Grizz a zsázsát bedobtad Very Happy

Úgy bizony! A lista legvégén pont olyan vitézi érzés feltűnőnek lenni, mint a legelején - ha nem is tart ki olyan sokáig. Viszont sokkal-sokkal olcsóbb. Twisted Evil

Aztán ha kicsúsztam alul, akkor lehet hogy adok még be, majd eldöntöm. Vajon 20 milliárddal mire lehet jutni? (Pár éve az istencsászárságig...) Razz

Bea-farmerogirl is ott van az alján kellemes közelségben. I love you Később összehozhatunk egy MOT vagy MOTOR feliratot, ha lesz még néhány aktivizálódó társunk hozzá.

Aktivitás terén, a lista elején pedig Gretag a bajnok, aki azonos a mi elpedro tagunkkal. cheers
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  bridzseszton 2023-11-18, 00:00

Grizzlyng írta:
PeterWhite írta:Látom Grizz a zsázsát bedobtad Very Happy

Úgy bizony! A lista legvégén pont olyan vitézi érzés feltűnőnek lenni, mint a legelején - ha nem is tart ki olyan sokáig. Viszont sokkal-sokkal olcsóbb. Twisted Evil

Aztán ha kicsúsztam alul, akkor lehet hogy adok még be, majd eldöntöm. Vajon 20 milliárddal mire lehet jutni? (Pár éve az istencsászárságig...) Razz

Bea-farmerogirl is ott van az alján kellemes közelségben. I love you Később összehozhatunk egy MOT vagy MOTOR feliratot, ha lesz még néhány aktivizálódó társunk hozzá.

Aktivitás terén, a lista elején pedig Gretag a bajnok, aki azonos a mi elpedro tagunkkal. cheers

Sziasztok! Smile Szia Grizz! I love you
Az előző topon a 20 milliárd a 45. helyre volt jó. Az idén ez már lehet az 500-ba is kevés lesz. Neutral
bridzseszton
bridzseszton
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 764
Join date : 2018. Dec. 05.
Age : 48

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Grizzlyng 2023-11-18, 00:16

Hahó Brigi! Örülök, hogy téged is látni.

bridzseszton írta:Az előző topon a 20 milliárd a 45. helyre volt jó. Az idén ez már lehet az 500-ba is kevés lesz. Neutral

Alighanem igazad van. De az is igaz, hogy másra nemigen jó a sok összeharácsolt cucc, mint egy laza pillanatban elherdálni. Very Happy No majd meglátom.

Tavaly, ha jól emlékszem, ügyesen az 520. hely környékén végeztem, és maradt vagy százezer mantarájám. Túlcentiztem. pirat Régebben ügyesebb voltam ebben, igaz, odafigyelősebb is; most már jószerivel leszarom.

No és itt van egy fontos jó hír: Sanci jóvoltából ismét van egy kényelmesen használható privát Top lista a portálunkon. Hamarosan lesz "celeb" követés és beadási trend kijelzés is a fórum jobb felső részén, a Motor Timer környékén.
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  PeterWhite 2023-11-18, 06:51

Jelen pillanatban a 20Mrd ahhoz (is) kell(het), hogy a multiacc-os tag farka előtt legyen a user, mert ki tudja végülis mekkora van neki Very Happy

Köszi nektek a portál, celeb és trend listákat.
Csaba957, -Arrah- és Nemzsu nevét is látni véltem a bedobálók között...
PeterWhite
PeterWhite
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1285
Join date : 2012. Dec. 12.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Grizzlyng 2023-11-18, 11:05

PeterWhite írta:Jelen pillanatban a 20Mrd ahhoz (is) kell(het), hogy a multiacc-os tag farka előtt legyen a user, mert ki tudja végülis mekkora van neki Very Happy

Höhö... pig Akar a halál pont a farka előtt lenni.

PeterWhite írta:Csaba957, -Arrah- és Nemzsu nevét is látni véltem a bedobálók között...

Köszi, hamarosan rárakom őket is a követő műszerre. Aki látni szeretne valakit (például saját magát) a kis zöld celeb listán, az szóljon bátran, azért van.

Peti, mint topicnyitót megkérdezlek, hogy nincs-e ellenedre, ha kirakom ezt a topicot a nyilvános részre. (Ezekben a szűkös idoőkben a láthatóságot fontosabbnak érzem a regisztrálásra késztetésnél.) Hallgatás beleegyezés. Razz
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  PeterWhite 2023-11-18, 11:40

Grizzlyng írta:
Peti, mint topicnyitót megkérdezlek, hogy nincs-e ellenedre, ha kirakom ezt a topicot a nyilvános részre. (Ezekben a szűkös idoőkben a láthatóságot fontosabbnak érzem a regisztrálásra késztetésnél.) Hallgatás beleegyezés. Razz

Tedd ki nyugodtan...ecccccer én is engedhetek az elvekből Very Happy
PeterWhite
PeterWhite
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1285
Join date : 2012. Dec. 12.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Gamer egér

Témanyitás  PeterWhite 2023-11-19, 11:51


Odaát téma lett a makrózható egér és, hogy fél milla.

Hát nekem a laptopomhoz egy ilyen egerem van. Makrózható, de sosem használtam.

A Top kapcsán nem igazán indult el beszélgetés, hátha ez megmozdít valamit...

PeterWhite
PeterWhite
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1285
Join date : 2012. Dec. 12.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-19, 12:34

Nem igazán tudom mi lenne a jó technika...Dobálni folyamatosan.. tartani a szintet, vagy kivárni és utoljára nagyot lépni? A bizonytalanságom miatt inkább az utóbbira szavazok, mert nincsen verhetetlen vagyonom.. Kívárom, hogy mi lesz .. Nem szeretnék részt venni a felfelé tologatásban ..  Amit betettem az nem tét annyit a ládák miatt se sajnálok.. Nem szeretnék nagyot bukni... Mad
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Huncutka 2023-11-19, 13:10

Arrah írta:Nem igazán tudom mi lenne a jó technika...Dobálni folyamatosan.. tartani a szintet, vagy kivárni és utoljára nagyot lépni? A bizonytalanságom miatt inkább az utóbbira szavazok, mert nincsen verhetetlen vagyonom.. Kívárom, hogy mi lesz .. Nem szeretnék részt venni a felfelé tologatásban ..  Amit betettem az nem tét annyit a ládák miatt se sajnálok.. Nem szeretnék nagyot bukni... Mad
Tavaly az utolsó egy órában szabadult el igazán, de igazán durva villanyoltás után lett, így megsaccolni sem lehet ennyivel a vége előtt, hogy kb. mennyi lesz, mennyi lehet majd az alja.
Huncutka
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 4219
Join date : 2011. Dec. 07.
Age : 21
Tartózkodási hely : Itt!

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-19, 13:35

Huncutka írta:
Arrah írta:Nem igazán tudom mi lenne a jó technika...Dobálni folyamatosan.. tartani a szintet, vagy kivárni és utoljára nagyot lépni? A bizonytalanságom miatt inkább az utóbbira szavazok, mert nincsen verhetetlen vagyonom.. Kívárom, hogy mi lesz .. Nem szeretnék részt venni a felfelé tologatásban ..  Amit betettem az nem tét annyit a ládák miatt se sajnálok.. Nem szeretnék nagyot bukni... Mad
Tavaly az utolsó egy órában szabadult el igazán, de igazán durva villanyoltás után lett, így megsaccolni sem lehet ennyivel a vége előtt, hogy kb. mennyi lesz, mennyi lehet majd az alja.
Ez az.Szórtam is befelé mindent.. mint a majom a lisztet...Bepánikoltam és otthagytam a macinkat.. Very Happy Ki is csúszott szegény..  félek, hogy nem lesz elég a vagyonkám az idén.. Evil or Very Mad Very Happy
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Huncutka 2023-11-19, 13:40

Arrah írta:
Huncutka írta:
Tavaly az utolsó egy órában szabadult el igazán, de igazán durva villanyoltás után lett, így megsaccolni sem lehet ennyivel a vége előtt, hogy kb. mennyi lesz, mennyi lehet majd az alja.
Ez az.Szórtam is befelé mindent.. mint a majom a lisztet...Bepánikoltam és otthagytam a macinkat.. Very Happy Ki is csúszott szegény..  félek, hogy nem lesz elég a vagyonkám az idén.. Evil or Very Mad Very Happy
Azokat hagyd meg a végére, amiből nagy tételeid vannak.
Én az idén sokat kihagytam, és amikor játszom, akkor is csak ímmel-ámmal, nincs akkora pajtakészletem, hogy az 500-ra esélyem legyen. Azt már most elengedtem.
Huncutka
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 4219
Join date : 2011. Dec. 07.
Age : 21
Tartózkodási hely : Itt!

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-19, 14:22

Huncutka írta:
Arrah írta:
Ez az.Szórtam is befelé mindent.. mint a majom a lisztet...Bepánikoltam és otthagytam a macinkat.. Very Happy Ki is csúszott szegény..  félek, hogy nem lesz elég a vagyonkám az idén.. Evil or Very Mad Very Happy
Azokat hagyd meg a végére, amiből nagy tételeid vannak.
Én az idén sokat kihagytam, és amikor játszom, akkor is csak ímmel-ámmal, nincs akkora pajtakészletem, hogy az 500-ra esélyem legyen. Azt már most elengedtem.
Még keverem a tápokat aztán meglátom mennyi állatot sikerül 0-áznom.. Ellustultam én is, lehetett volna sokkal több..
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  kocsipeti 2023-11-19, 16:24

Arrah írta:
Huncutka írta:
Azokat hagyd meg a végére, amiből nagy tételeid vannak.
Én az idén sokat kihagytam, és amikor játszom, akkor is csak ímmel-ámmal, nincs akkora pajtakészletem, hogy az 500-ra esélyem legyen. Azt már most elengedtem.
Még keverem a tápokat aztán meglátom mennyi állatot sikerül 0-áznom.. Ellustultam én is, lehetett volna sokkal több..

Hogy a görcsbe tudtok ennyiszer 0 percezni? Én játszok már egy ideje de még egyszer sem sikerült. Még sosem szedtem össze annyi virágfestés kütyüt hogy jó legyen. Sad
kocsipeti
kocsipeti
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 2585
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 43
Tartózkodási hely : Miskolc

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Csaba957 2023-11-19, 16:36

kocsipeti írta:
Arrah írta:
Még keverem a tápokat aztán meglátom mennyi állatot sikerül 0-áznom.. Ellustultam én is, lehetett volna sokkal több..

Hogy a görcsbe tudtok ennyiszer 0 percezni? Én játszok már egy ideje de még egyszer sem sikerült. Még sosem szedtem össze annyi virágfestés  kütyüt hogy jó legyen. Sad

Összeszámoltam, összesen 7 darab virágfestésem volt, de mindig le is szedtem.
Most egy élő virágfestésem van a hétből.
Csaba957
Csaba957
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Hozzászólások száma : 1678
Join date : 2011. Aug. 30.
Age : 67
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  PeterWhite 2023-11-19, 16:57

kocsipeti írta:
Hogy a görcsbe tudtok ennyiszer 0 percezni? Én játszok már egy ideje de még egyszer sem sikerült. Még sosem szedtem össze annyi virágfestés  kütyüt hogy jó legyen. Sad

4 db-ot kell összegyűjteni +20% termék/felhő. Ezzel a combóval a legrövidebb hatóidő alatt lehet nullázni. Pl. ha csak a Szárnyas ovi felhő van meg, akkor 30 perc.

5 db v.festéssel nem kell más, így annak a hatóideje alatt - 10 óra - lehet kattogni.

A v.festének 15 "élete" van így ennyiszer lehet velük nullázni.

Mivel viszonylag értékes tulajdonsága van csak akkor érdemes "aratni" őket, ha szeretne valamikor nullázni az ember.

Tavalyi összefoglalóm a témában Grizznek:
PeterWhite
PeterWhite
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1285
Join date : 2012. Dec. 12.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  kocsipeti 2023-11-19, 18:45

PeterWhite írta:
kocsipeti írta:
Hogy a görcsbe tudtok ennyiszer 0 percezni? Én játszok már egy ideje de még egyszer sem sikerült. Még sosem szedtem össze annyi virágfestés  kütyüt hogy jó legyen. Sad

4 db-ot kell összegyűjteni +20% termék/felhő. Ezzel a combóval a legrövidebb hatóidő alatt lehet nullázni. Pl. ha csak a Szárnyas ovi felhő van meg, akkor 30 perc.

5 db v.festéssel nem kell más, így annak a hatóideje alatt - 10 óra - lehet kattogni.

A v.festének 15 "élete" van így ennyiszer lehet velük nullázni.

Mivel viszonylag értékes tulajdonsága van csak akkor érdemes "aratni" őket, ha szeretne valamikor nullázni az ember.


Tavalyi összefoglalóm a témában Grizznek:


Igen csak kellene ez a virágfestés 3 db van csak  Sad

Igen tudom nagyjábol az elméletet mert az irásod le van mentve a gépemre még annakidején  Twisted Evil  Twisted Evil  I love you  I love you
kocsipeti
kocsipeti
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 2585
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 43
Tartózkodási hely : Miskolc

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-19, 18:47

kocsipeti írta:
Arrah írta:
Még keverem a tápokat aztán meglátom mennyi állatot sikerül 0-áznom.. Ellustultam én is, lehetett volna sokkal több..

Hogy a görcsbe tudtok ennyiszer 0 percezni? Én játszok már egy ideje de még egyszer sem sikerült. Még sosem szedtem össze annyi virágfestés  kütyüt hogy jó legyen. Sad
Engemet nagyon szeretnek a szomszédaim.. Very Happy


A hozzászólást Arrah összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-11-19, 19:07-kor.
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  kocsipeti 2023-11-19, 18:48

Sikerült nagynehezen megcsinálnom hogy 2 farmom is ott legyen a végén igaz utolsó helyezettet akartam de az nem jött össsze mert nem olt kedvem számolni Laughing Twisted Evil

https://i.servimg.com/u/f74/19/66/83/52/dobog10.jpg
kocsipeti
kocsipeti
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 2585
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 43
Tartózkodási hely : Miskolc

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-19, 18:51

kocsipeti írta:Sikerült nagynehezen megcsinálnom hogy 2 farmom is ott legyen a végén igaz utolsó helyezettet akartam de az nem jött össsze mert nem olt kedvem számolni Laughing Twisted Evil

https://i.servimg.com/u/f74/19/66/83/52/dobog10.jpg
Te vagy a Dögös? Very Happy Very Happy Very Happy
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Huncutka 2023-11-19, 22:56

Arrah írta: Engemet nagyon szeretnek a szomszédaim.. Very Happy
Ez is küldhető szomszédnak ajándékba??? Shocked
Nekem össz. 2 darabom van, az egyik gondolom piccolóból lett, de a másikról elképzelésem sincs, hogy került a menübe.
Huncutka
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 4219
Join date : 2011. Dec. 07.
Age : 21
Tartózkodási hely : Itt!

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Grizzlyng 2023-11-19, 23:47

Huncutka írta:
Arrah írta: Engemet nagyon szeretnek a szomszédaim.. Very Happy
Ez is küldhető szomszédnak ajándékba??? Shocked

Dehogyis küldhető. Legfeljebb sátoros ünnepeken, borjúnyúzó pénteken, meg ilyesmi.

Nem farmos ügy, de erről jut eszembe a legújabb kedvenc marketinges kifejezésem: a blekk frájdéj hetek.

Nagyon helyes is, hogy hetekig tart a péntek, és kúúúl, hogy végig fekete. Nyilván sok iskolája van annak, aki kitalálta.
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-20, 07:45

Grizzlyng írta:
Huncutka írta:
Ez is küldhető szomszédnak ajándékba??? Shocked

Dehogyis küldhető. Legfeljebb sátoros ünnepeken, borjúnyúzó pénteken, meg ilyesmi.

Nem farmos ügy, de erről jut eszembe a legújabb kedvenc marketinges kifejezésem: a blekk frájdéj hetek.

Nagyon helyes is, hogy hetekig tart a péntek, és kúúúl, hogy végig fekete. Nyilván sok iskolája van annak, aki kitalálta.
Nah!! Bizonyos témákban elég nagy naivitást mutatsz.. Very Happy Nem is tudom, hogy ez valódi, vagy megjátszott? Ez a szűzlányos báj nekem nem összeegyeztethető a nagy barna Macival..De lehetségesnek tartom mégis, mivel Te emlékeim szerint soha nem tartoztál a kemény drogosok(farmosok )közé...Nem volt miért elvenni anno a farmod, mert nem vétettél a szabályok ellen.. De ma az a szabály, hogy nincs szabály!! Twisted Evil
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Huncutka 2023-11-20, 08:43

Arrah írta:
Grizzlyng írta:

Dehogyis küldhető. Legfeljebb sátoros ünnepeken, borjúnyúzó pénteken, meg ilyesmi.

Nem farmos ügy, de erről jut eszembe a legújabb kedvenc marketinges kifejezésem: a blekk frájdéj hetek.

Nagyon helyes is, hogy hetekig tart a péntek, és kúúúl, hogy végig fekete. Nyilván sok iskolája van annak, aki kitalálta.
Nah!! Bizonyos témákban elég nagy naivitást mutatsz.. Very Happy Nem is tudom, hogy ez valódi, vagy megjátszott? Ez a szűzlányos báj nekem nem összeegyeztethető a nagy barna Macival..De lehetségesnek tartom mégis, mivel Te emlékeim szerint soha nem tartoztál a kemény drogosok(farmosok )közé...Nem volt miért elvenni anno a farmod, mert nem vétettél a szabályok ellen.. De ma az a szabály, hogy nincs szabály!! Twisted Evil
Ezt értsem úgy, hogy szomszéd ajándékozós napokon FA-ért küldhető ajándékok között felbukkanhat ez is? Mert én ezzel az ajándékküldési lehetőséggel korábban nem éltem, de ha így van, a jövőben igyekszem nem elfelejteni. Smile
Huncutka
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 4219
Join date : 2011. Dec. 07.
Age : 21
Tartózkodási hely : Itt!

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-20, 10:07

Huncutka írta:
Arrah írta:
Nah!! Bizonyos témákban elég nagy naivitást mutatsz.. Very Happy Nem is tudom, hogy ez valódi, vagy megjátszott? Ez a szűzlányos báj nekem nem összeegyeztethető a nagy barna Macival..De lehetségesnek tartom mégis, mivel Te emlékeim szerint soha nem tartoztál a kemény drogosok(farmosok )közé...Nem volt miért elvenni anno a farmod, mert nem vétettél a szabályok ellen.. De ma az a szabály, hogy nincs szabály!! Twisted Evil
Ezt értsem úgy, hogy szomszéd ajándékozós napokon FA-ért küldhető ajándékok között felbukkanhat ez is? Mert én ezzel az ajándékküldési lehetőséggel korábban nem éltem, de ha így van, a jövőben igyekszem nem elfelejteni. Smile
Pontossabban Piccolót küldhetsz..
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  kocsipeti 2023-11-20, 10:28

Arrah írta:
kocsipeti írta:Sikerült nagynehezen megcsinálnom hogy 2 farmom is ott legyen a végén igaz utolsó helyezettet akartam de az nem jött össsze mert nem olt kedvem számolni Laughing Twisted Evil

https://i.servimg.com/u/f74/19/66/83/52/dobog10.jpg
Te vagy a Dögös? Very Happy Very Happy Very Happy


Igen I love you I love you I love you

Meg az unikornis, kicsihessus, szalexandra27, torgyán 1-töl 100 ig stb .. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
kocsipeti
kocsipeti
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 2585
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 43
Tartózkodási hely : Miskolc

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  kocsipeti 2023-11-20, 10:30

Grizzlyng írta:
Huncutka írta:
Ez is küldhető szomszédnak ajándékba??? Shocked

Dehogyis küldhető. Legfeljebb sátoros ünnepeken, borjúnyúzó pénteken, meg ilyesmi.

Nem farmos ügy, de erről jut eszembe a legújabb kedvenc marketinges kifejezésem: a blekk frájdéj hetek.

Nagyon helyes is, hogy hetekig tart a péntek, és kúúúl, hogy végig fekete. Nyilván sok iskolája van annak, aki kitalálta.

Nagyon igaz amit Arrah ir alattad, de pont ezt beszéltük melóba is hgy kész vicc Magyarországon ez a fekete péntek, nagyon sok szempontból is, de legfőképpen hogy hetekig tart és semmi sem akciós igazán alatta csak átverés. Evil or Very Mad
kocsipeti
kocsipeti
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 2585
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 43
Tartózkodási hely : Miskolc

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  boldika88 2023-11-20, 16:43

Sziasztok!
Célom az 500, nulláztam tegnap, van tarcsi 1 kevés, meglátjuk mennyi lesz az alja tavaly durva volt a vége
A kék szín: 2022 tavasz, bordó: 2022 ősz
Top 2023 Last_510

boldika88
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 773
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 53
Tartózkodási hely : Európa kulturális fővárosa 2010-ben

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  PeterWhite 2023-11-20, 17:16

Most jár az 500. hely 3 469M-nál. ~55óra van vissza.
Még csak jósolni sem merek.
Sokan tartják jónak a felhőt - szerintem is az - és ha állatokkal nem is mindenki, növénnyel lényegesen többen tudnak már nullázni. Mostanra sokaknak van amarántja eventes nullázáshoz, folyamatos termelésre napi 2x aratva kockadinnye. (De ezzel nemesítve, felhő nélkül is lehet nullázni).
Én a végét meredekre tippelem most is. Ahogy itt a táblázatokat néztem olyan mintha ma csak az eventeseket dobálta volna a nép. Szerintem most megy a kivárás, szerdán este meg - ahogy tavaly Sanyigyok írta talán - a "fussatok bolondok".
Arra nem emlékszem, hogy Grizz mikor "tűnt el" tavaly a beadások közben, és hány helyet zúgott akkor vissza pontosan.
Amit rekonstruálni lehet: a vége előtt 25 perccel még írt a fórumon...és Huncutka írása szerint ekkor a 455. hely körül volt a MOTOR. Grizz 550-re zuhant vissza. 25 perc alatt.


A hozzászólást PeterWhite összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-11-20, 17:56-kor.
PeterWhite
PeterWhite
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1285
Join date : 2012. Dec. 12.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Huncutka 2023-11-20, 17:55

boldika88 írta:Sziasztok!
Célom az 500, nulláztam tegnap, van tarcsi 1 kevés, meglátjuk mennyi lesz az alja tavaly durva volt a vége
A kék szín: 2022 tavasz, bordó: 2022 ősz
Top 2023 Last_510
Ja, hogy tavaly kétszer is volt TOP! Erre már nem is emlékeztem, de így nem is csodálkozom, hogy fütyül a szél a pajtámban!
Huncutka
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 4219
Join date : 2011. Dec. 07.
Age : 21
Tartózkodási hely : Itt!

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-20, 18:57

PeterWhite írta:Most jár az 500. hely 3 469M-nál. ~55óra van vissza.
Még csak jósolni sem merek.
Sokan tartják jónak a felhőt - szerintem is az - és ha állatokkal nem is mindenki, növénnyel lényegesen többen tudnak már nullázni. Mostanra sokaknak van amarántja eventes nullázáshoz, folyamatos termelésre napi 2x aratva kockadinnye. (De ezzel nemesítve, felhő nélkül is lehet nullázni).
Én a végét meredekre tippelem most is. Ahogy itt a táblázatokat néztem olyan mintha ma csak az eventeseket dobálta volna a nép. Szerintem most megy a kivárás, szerdán este meg - ahogy tavaly Sanyigyok írta talán - a "fussatok bolondok".
Arra nem emlékszem, hogy Grizz mikor "tűnt el" tavaly a beadások közben, és hány helyet zúgott akkor vissza pontosan.
Amit rekonstruálni lehet: a vége előtt 25 perccel még írt a fórumon...és Huncutka írása szerint ekkor a 455. hely körül volt a MOTOR. Grizz 550-re zuhant vissza. 25 perc alatt.
Az utolsó beadásnál szélnek engedett bennünket.. Ott tévesztett célt.. Most is az utolsó beadástól félek, egyenlőre nem nagyon merek a lovak közé csapni, mert tudom,hogy sokan kivárnak..
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Farmerogirl 2023-11-20, 19:21

Üdv Mindenkinek!  Smile

Régen jártam erre (mentségemre szóljon, hogy a hivatalos felé sem, sőt, a játékot is csak csökkentett üzemmódban űzöm), de most a TOP kapcsán azért kicsit aktivizálom magam...  Cool

PeterWhite írta:Most jár az 500. hely 3 469M-nál. ~55óra van vissza.
Még csak jósolni sem merek.
Sokan tartják jónak a felhőt - szerintem is az - és ha állatokkal nem is mindenki, növénnyel lényegesen többen tudnak már nullázni. Mostanra sokaknak van amarántja eventes nullázáshoz, folyamatos termelésre napi 2x aratva kockadinnye. (De ezzel nemesítve, felhő nélkül is lehet nullázni).
Én a végét meredekre tippelem most is. Ahogy itt a táblázatokat néztem olyan mintha ma csak az eventeseket dobálta volna a nép. Szerintem most megy a kivárás, szerdán este meg - ahogy tavaly Sanyigyok írta talán - a "fussatok bolondok".
Arra nem emlékszem, hogy Grizz mikor "tűnt el" tavaly a beadások közben, és hány helyet zúgott akkor vissza pontosan.
Amit rekonstruálni lehet: a vége előtt 25 perccel még írt a fórumon...és Huncutka írása szerint ekkor a 455. hely körül volt a MOTOR. Grizz 550-re zuhant vissza. 25 perc alatt.

Tavaly nagyon eldurvult a vége és azt gondolom, hogy idén is valami hasonló várható, bár ez az éjféli befejezés lehet, hogy kissé belekavar a képbe.

Igazán nagy tételeket az ólnullázással lehet összehozni (a növényhez ugyebár kell a szupertrágya is, nem szólva arról, hogy az amaránt tized annyit ér, mint a manta és huszadát a hangajuhnak).

Vélhetően már elég sok virágfestés van a játékban (nekem pl. már 3 garnitúrám van, csak épp időm és kedvem nincs a robotmelóhoz), szóval biztos lapul még a pajtákban ez+az, a végére tartogatva. Azt sem tartom kizártnak, hogy akár 20 milliárd fölé is megy az 500-as lista alja.

Grizzlyng írta:Bea-farmerogirl is ott van az alján kellemes közelségben. I love you Később összehozhatunk egy MOT vagy MOTOR feliratot, ha lesz még néhány aktivizálódó társunk hozzá.

Aktivitás terén, a lista elején pedig Gretag a bajnok, aki azonos a mi elpedro tagunkkal. cheers

Hát, én már felöltöttem egy "F" betűt a FARMOTOR-hoz, de persze lehetnek kisebbek is az igények. Smile Tavaly egy rövid időre sikerült összehozni a teljes feliratot... cheers

Én benne vagyok egy ilyen közös akcióban, de akkor nem a végén kellene csoportba rendeződni, hanem mondjuk holnap este egy megbeszélt összeggel, már ha még legalább négy emberkének lenne kedve csatlakozni... Én mostanra már 6 milliárdot beszórtam, tehát ez a minimum összeg lenne. (Még nem volt időm a többiekre rápillantani, az is lehet, hogy ennél magasabb kell egy felirathoz...) Ráadásul idén a beadásoknál nem látszik, hogy éppen hol tartunk, csak a frissítéskor. (Én tegnap kb. 3 frissítés alatt tudtam az összekuszálódott számaimat rendezni.)

Apropó, ez a celeb lista nem műxik? Sokkal könnyebben áttekinthető, mint a farmos.
Farmerogirl
Farmerogirl
Borsószem királykisasszony
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 5058
Join date : 2015. Oct. 03.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Grizzlyng 2023-11-20, 21:20

Hejhó Bea! Picit túlszaladtam rajtad felfelé, az említett "láthatatlan adakozás" miatt. Menj fölém amennyire gondolod, és majd követlek.

Szerintem ne akarjuk a teljes nevünket kirakni, mert úgyse leszünk elegen hozzá. Maradjunk a MOTOR szónál. Én O betű vagyok, így két helyre is állhatok. Szerintem legyél F mint vezéregyéniség. Tehenet akartam írni, de már olyan ritkán látlak, hogy nem mertem... Very Happy

A fórumon a celeb lista nem frissül magától, ha ezt kérdezted. Nyomni kell a böngészőben egy F5-öt vagy hasonlót. Ki van írva az aljára az utolsó frissítés ideje, abból látni lehet, hogy elavult.

Még valami, amit érdemes tudnotok. Az alsó trend lista ha bepirosodik, az kb. annyit jelent, hogy az így jelzett helyezések környékén intenzív adakozás folyik, tehát a tisztelt érdekelt feleknek érdemes figyelnie. Általában hajnalban fekete, nap közben változó, és este nagyrészt piros - ahogy a népek mozognak.
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Farmerogirl 2023-11-20, 23:02

Bikucim, még most sem vagyok sértődős Smile tehenezzél csak nyugodtan Razz

Majd holnap este fölébed kerülök pig (bár szerintem addigra mindkettőnknek kell még rádobni valamennyit, hogy benne legyünk az 500-ban).

Meddig vagy hajlandó elmenni? Mármint CSP ügyileg…
Farmerogirl
Farmerogirl
Borsószem királykisasszony
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 5058
Join date : 2015. Oct. 03.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Grizzlyng 2023-11-20, 23:54

Farmerogirl írta:Bikucim, még most sem vagyok sértődős Smile
Élvezem ám, hogy milyen szépen gyorsan megtaláljuk a régi hangot!

tehenezzél csak nyugodtan Razz
Már csak azért is bátorkodom, mert akinek olyan gazella termete van, mint kiskegyednek, annak nyugodtan lehet mondani ilyesmiket. Ráadásul bögyös... pig

Majd holnap este fölébed kerülök  pig
Állok elébe, gyere fölémbe!

mindkettőnknek kell még rádobni valamennyit, hogy benne legyünk az 500-ban.
Ahhoz kétség nem fér. Maradjunk abban, hogy aki ráér, és nem bír magával, az kezdeményezzen, a másik meg alkalmasint kövesse, a kívánatos pózban. (Hát nem malac szmájli dukál már megint?)

Ha még valaki beszállna egy MOT vagy MOTOR felirat kirakásába, az bátran csatlakozzon, közös a buli!

Ez sikerült 2022-ben:

Top 2023 TopMot1

Meddig vagy hajlandó elmenni? Mármint CSP ügyileg…
Még vagy 20 milliárdot rá tudok lapátolni. Na nem a felhőért vagy a "dicsőségért" tenném. Kiváncsi lettem, hogy milyen lehet csóró farmmal evickélni 2024-ben. Kalandosabbnak ígérkezik, mint ilyen full-extrással idétlenkedni, viszont újat nem akarok kezdeni. Talán majd 2025-ben Tejbegrizz néven, de ahhoz kell még egy további bénító Top verseny. Twisted Evil
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-21, 07:53

Mi ez a nagy űzekedés itt fent? Biztossak vagytok a dolgokban?
Összeszámoltam tegnap a motyót,45m a nagyobbakból + 5 a sallangokból összejönne... DE ráment a tegnapi napom... affraid Sajnálok minden egyes pádovai tyúkot amit fel kell áldoznom... Embarassed
A betűzésnél nekem problémát jelent, hogy nem látom hogy mit teszek be!! What a Face összekavarom nektek itt megint a dolgokat..Tavaj is úgy kerültem én felülre.. Embarassed
Arról nem beszélve, hogy könnyek közt kell érzékeny búcsút venni minden egyes szitakötőmtől... Sad A mantákról nem is beszélve.. Sad Sad Na és az ékszerteknősők.... Sad Sad
nem adom.....olyan szépek a pajtámban... Sad Embarassed Rolling Eyes affraid bounce
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  PeterWhite 2023-11-21, 08:45

Arrah írta: összekavarom nektek itt megint a dolgokat..Tavaj is úgy kerültem én felülre.. Embarassed

Most ezen nem kell aggódnód, mert első körben hozzád kellene zárniuk Very Happy
PeterWhite
PeterWhite
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1285
Join date : 2012. Dec. 12.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Arrah 2023-11-21, 08:57

PeterWhite írta:
Arrah írta: összekavarom nektek itt megint a dolgokat..Tavaj is úgy kerültem én felülre.. Embarassed

Most ezen nem kell aggódnód, mert első körben hozzád kellene zárniuk Very Happy
Megint tököltem vagy fél órát, mire sikerült kitenni amit akartam.. Very Happy Kiteszem M betűt..ha akar valamit a rudli majd jön utánam tehestül bikástul...... Very Happy
Most vettem észre,hogy más is landol azon a számsoron... De igény szerint hajlandó vagyok fentebb lépni néhány salátával, vagy bármivel, ha azt nem nekem kell kiszámolni, hogy hová lépjek!!! Rolling Eyes Very Happy
Bea asszony majd koordinál estére... Twisted Evil Twisted Evil
Arrah
Arrah
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 3355
Join date : 2013. Oct. 24.
Age : 59

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Huncutka 2023-11-21, 12:21

Arrah írta:
PeterWhite írta:

Most ezen nem kell aggódnód, mert első körben hozzád kellene zárniuk Very Happy
Megint tököltem vagy fél órát, mire sikerült kitenni amit akartam.. Very Happy Kiteszem M betűt..ha akar valamit a rudli majd jön utánam tehestül bikástul...... Very Happy
Most vettem észre,hogy más is landol azon a számsoron... De igény szerint hajlandó vagyok fentebb lépni néhány salátával, vagy bármivel, ha azt nem nekem kell kiszámolni, hogy hová lépjek!!! Rolling Eyes Very Happy
Bea asszony majd koordinál estére... Twisted Evil Twisted Evil
Még én is guberáltam össze annyit, hogy felzárkózzak (tejbe)Grizz után.
Enyém a T.
Este későn tudok csak jönni, 22-ig dolgozom. Holnap meg reggel 6-ra megyek, úgyhogy tényleg csak pár lapátnyit rádobni lesz időm.


Huncutka
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 4219
Join date : 2011. Dec. 07.
Age : 21
Tartózkodási hely : Itt!

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  boldika88 2023-11-21, 17:04

Szia Grizz!

Rendeződünk? MOTra? Betűcsere elég lenne...

Top 2023 Mot10

boldika88
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 773
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 53
Tartózkodási hely : Európa kulturális fővárosa 2010-ben

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty 6,7 MRD

Témanyitás  kontra.sz 2023-11-21, 17:13

Na jól benéztem. Nem számoltam bele a már beadottat, így 6,4 helyett 6,7 MRD lett beadva. Sajnos kivenni nem tudok. Oedig az O betűt már be is állítottam, hogy fasza gyerek legyek. Nem jött össze.
kontra.sz
kontra.sz
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2015. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Pannónia

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Grizzlyng 2023-11-21, 17:33

Most először menjünk fel 10 milliárd CSP környékére, ami kb. a 350. helyet jelenti. Az kezdje, aki bizonytalannak érzi magát a precíz pakolásban, és persze itt is van jelenleg. Very Happy Az elsőnek a legkönnyebb, a többinek már hozzá kell igazodnia, ami picit nehezebb. Úgyis elcsesszük. Smile Ezért hagyjuk a betűzést a végére. Csak legyünk egy qpatzban. Az emberek sorrendje tökmindegy, egy vérből valók vagyunk. Mondta Maugli. alien
Grizzlyng
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 14175
Join date : 2011. May. 11.
Tartózkodási hely : Pale Blue Dot

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Farmerogirl 2023-11-21, 18:25

Grizzlyng írta:Most először menjünk fel 10 milliárd CSP környékére, ami kb. a 350. helyet jelenti. Az kezdje, aki bizonytalannak érzi magát a precíz pakolásban, és persze itt is van jelenleg. Very Happy Az elsőnek a legkönnyebb, a többinek már hozzá kell igazodnia, ami picit nehezebb. Úgyis elcsesszük. Smile Ezért hagyjuk a betűzést a végére. Csak legyünk egy qpatzban. Az emberek sorrendje tökmindegy, egy vérből valók vagyunk. Mondta Maugli. alien
Oksi, akkor én elkezdem. Smile

Javaslom, hogy Gizi mellé zárkózzunk fel. Annyit viszont javasolnék, hogy ne olyan összeget válasszunk, ami egyezik egy másik beadással, mert úgy nem jön össze a felirat. (Giziével két beadás is egyezik.)

Bepakolok 11 211 211 211 CSP-re és átállítom M-re a betűmet.

O betű (első) 11 211 211 210, - ezt Gizinek javaslom. (A mostani összeghez képest 100 100 099 beadást jelent.)

Mantarája 8 800 10 251 90 208 800
Amaránt 7 913 1 250 9 891 250
Saláta 49 1 49
100 100 099

T betű: 11 211 211 209,

O betű (második): 11 211 211 208

R betű: 11 211 211 207 CSP.

Azt, hogy ki melyik betűt választja, azért beszéljük meg. Smile



.
Farmerogirl
Farmerogirl
Borsószem királykisasszony
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 5058
Join date : 2015. Oct. 03.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  kontra.sz 2023-11-21, 18:49

11 211 211 207 CSP-t beadtam
kontra.sz
kontra.sz
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2015. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Pannónia

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Farmerogirl 2023-11-21, 18:55

kontra.sz írta:11 211 211 207 CSP-t beadtam

Én is beadtam, amit terveztem, de a számlálón egyelőre nem ez látszik. De ahogy látom, a Te összeged se stimmel. Várjuk meg a következő frissítést.

Az is baromira zavaró, hogy nem látszik a már beadott összeg, mint a korábbi években látszott. Jó lesz ez a véghajrában  affraid

Nálam egyébként a farmos kijelzőn ez látszik jelenleg (kliensben):

Top 2023 Kzopki10
Farmerogirl
Farmerogirl
Borsószem királykisasszony
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 5058
Join date : 2015. Oct. 03.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  kontra.sz 2023-11-21, 19:00

11.211.211.207

Top 2023 Kzoper10
kontra.sz
kontra.sz
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2015. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Pannónia

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Farmerogirl 2023-11-21, 19:06

Oks, rájöttem, mit toltam el: a tökös latte lemaradt.. Pótoltam. Smile

Farmerogirl
Farmerogirl
Borsószem királykisasszony
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 5058
Join date : 2015. Oct. 03.

Vissza az elejére Go down

Top 2023 Empty Re: Top 2023

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.